Image Title

HANNA SZYMAŃSKA

Adwokat, Właściciel
Jestem założycielem Kancelarii HS Legal. Aplikację adwokacką w ORA w Warszawie zakończyłam w 2015 r. zdając egzamin adwokacki z bardzo dobrymi wynikami. Przed założeniem własnej kancelarii praktykowałam w warszawskiej kancelarii adwokackiej, następnie świadcząc usługi prawne na rzecz spółki energetycznej oraz domu maklerskiego. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w obsłudze podmiotów indywidualnych oraz spółek moja Kancelaria adwokacka HS Legal posiada szeroką ofertę dla firm i osób fizycznych.

Z wykształcenia jestem nie tylko prawnikiem, ale także afrykanistą. Ukończyłam Akademię Dyplomacji oraz studia z zakresu energetyki w Szkole Głównej Handlowej. Na bieżąco podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych oraz konferencjach. Jestem członkiem zespołu ds. energetyki przy Grupie Roboczej ds. Blockchain i Rejestrów Rozproszonych w Ministerstwie Cyfryzacji. W wolnych chwilach prowadzę prawniczego bloga (www.pani-mecenas.com), gdzie prezentuję aktualne zmiany w prawie bądź dzielę się wiedzą prawniczą z moimi czytelnikami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej możesz znaleźć mnie na: LinkedIn
Image Title

JAKUB OLEKSY

Pan Mecenas Jakub Oleksy specjalizuje się w prawie spółek handlowych, prawie zobowiązań, prawie spadkowym, a także w zakresie ochrony danych osobowych.

Swoje zawodowe doświadczenie zdobywał do tej pory w jednym z warszawskich domów maklerskich, zaś po uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu wstępnego na aplikację radcowską praktykował w łódzkiej kancelarii radców prawnych. Aktualnie świadczy usługi doradztwa dla Kancelarii HS Legal.

„Obsługa korporacyjna, sporządzanie i opiniowanie umów cywilnoprawnych, dokumentacji RODO, a także prawo nowych technologii to główny krąg moich zainteresowań w karierze zawodowej. Jak to mówił Don Corleone w „Ojcu Chrzestnym” – „Każdy człowiek ma tylko jedno przeznaczenie, a moim przeznaczeniem jest być prawnikiem”. No dobrze, trochę zmieniłem końcówkę, ale teraz cytat idealnie do mnie pasuje. Poza pracą – w wolnych chwilach podróżuje, a także interesuje się lotnictwem i nowymi technologiami."
Image Title

AMADEUSZ SMUS

Mecenas Amadeusz Smus jest adwokatem wykonującym swój zawód od 8 lat. Adwokat Smus jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a aplikację adwokacką odbywał w warszawskiej palestrze.

W Kancelarii HS Legal zajmuje się sprawami z zakresu prawa pracy, sprawami gospodarczymi, upadłościami konsumenckimi oraz „sprawami frankowymi”. Adwokat posiadający doświadczenie w reprezentacji podmiotów oraz osób fizycznych przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, sądami administracyjnymi i organami administracji publicznej. Mecenas Smus przeprowadza zgromadzenia wspólników i prowadzi postępowania likwidacyjne spółek. Ma bogate doświadczenie w postępowaniach upadłościowych.

Przyszło nam żyć w czasach, które doskonale obrazuje chińska klątwa: „Obyś żył w ciekawych czasach„. Moim zadaniem, jako adwokata, jest sprostać trudnościom, jakie Nasi klienci napotykają na swojej drodze i pomagać im je przezwyciężyć w najbardziej efektywny dla ich sprawy sposób.

Prawa autorskie © 2022 HS Legal

Pin It on Pinterest